Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Blomster i vase
Olje på plate
46x38
Usignert
Signert på baksiden: Torsteinson.
Vurdering
NOK 5 000
Olje på plate
46x38
Usignert
Vurdering
NOK 5 000