Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Pike med blå kjole

Olje på lerret
61x45
Signert nede t.v.: Heyerdahl.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000