Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Pike med blå kjole

Olje på lerret
61x45
Signert nede t.v.: Heyerdahl.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000