Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Brevet 1892

Olje på lerret
94x71
Signert og datert nede t.v.: Heyerdahl 92

Fra Åsgårdstrand.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 500 000