Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Torvet Bergen 1969

Olje på lerret
143x79
Signert og datert på midten t.h.: Eikaas -69.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 200 000