Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Stjernenatt 1973

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -73

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: ""Stjernenatt" 1973 Victor Sparre".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering