Winge, Sigurd(1909-1970)
Havfrue 1941
Metall, glass og fargepulver
25x38
Signert og datert oppe t.h.: Sigurd Winge -41
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 62 000