Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Havfrue 1941

Metall, glass og fargepulver
25x38
Signert og datert oppe t.h.: Sigurd Winge -41

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000