Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne med vannmugge

Olje på lerret
71x81
Signert nede t.v.: Kai Fjell

Malt ca. 1950.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000