Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne med vannmugge
Olje på lerret
71x81
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Malt ca. 1950.
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Olje på lerret
71x81
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Malt ca. 1950.
Vurdering
NOK 500 000–700 000