Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)

Olje på plate
39x33
Signert nede t.v.: JJ

Signert på baksiden av platen: Jens Johannessen.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000