Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Figurer 1949

Pastell på plate
54x64
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -49

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Inger.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000