Figurer 1949
Pastell på plate
54x64
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -49
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Inger.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Pastell på plate
54x64
Vurdering