Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Kielland, Kitty (1843-1914)
Losstasjon

Olje på lerret
65x120
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000