Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Losstasjon

Olje på lerret
65x120
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000