Kielland, Kitty(1843-1914)
Losstasjon
Olje på lerret
65x120
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
65x120
Vurdering