Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Solnedgang over Eggedal

Olje på mahogniplate
32x44
Signert nede t.h.: Skredsvig.

Påtegnet på baksiden av platen: "Til Pastor (tegnet månehjul) fra Skredsvig Eggedal".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 77 000