Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Disen, Andreas (1845-1923)
Fjellandskap med jeger 1873

Olje på lerret
64x95
Signert og datert nede t.v.: A. Disen. 73. Carlsruhe

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000