Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Skoglandskap med innsjø 1849
Olje på lerret
44x66
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1849.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skipsreder Kraft" og "Hans Gude Kristiania 1849". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordmarka".
Vurdering
NOK 200 000–250 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00