Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Skoglandskap med innsjø 1849

Olje på lerret
44x66
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1849.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skipsreder Kraft" og "Hans Gude Kristiania 1849". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordmarka".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–250 000