Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Hertervig, Lars (1830-1902)
Landskap med fjellknauser 1874

Blandingsteknikk på papir, lysmål
35x51
Signert og datert nede på midten: Larsen Hertervig 1874.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1981, kat.nr. 157.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000