Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Harveg, Rino (1918-)
Landskap

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Rino Harveg

Påtegnet med tittel, datert 1947 og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 1 000