Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Hamsun, Tore (1912-1995)
Julen 1992

Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.v.: T. Hamsun -92

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering