Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Taaran Omnan, Eggedal 1888

Blyant og akvarell på papir
23x30
Signert og datert nede t.v.: CS. 88 Påtegnet på bakplaten: "Taaran Omman" (Omnan?).

Påtegnet på baksiden av innramming: "Konen Taaran på gården Omnan Eggedal".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering