Skredsvig, Christian(1854-1924)
Dei Dyringen 1895
Blandingsteknikk på papir, lysmål
47x58
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t.v.: Dei Dyringen. CS 95.
Fra Valdris-visa.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000