Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Dei Dyringen 1895

Blandingsteknikk på papir, lysmål
47x58
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t.v.: Dei Dyringen. CS 95.

Fra Valdris-visa.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering