Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Schultz, Alexander (1901-1981)
Innhøsting 1955

Olje på lerret
57x74
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz. -55.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering