Schultz, Alexander(1901-1981)
Innhøsting 1955
Olje på lerret
57x74
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz. -55.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
57x74
Vurdering