Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Innhøsting 1955

Olje på lerret
57x74
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz. -55.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000