Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Impresjon av gresk ikon, Athen 1982

Olje og bladgull på lerret
35x30
Signert og datert oppe t.h.: Anne Knoff 82

Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000