Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Gård i vinterlandskap

Olje på lerret
36x60
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000