Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Ulvin 1889

Olje på lerret
56x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1889.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering