Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Ulvin 1889
Olje på lerret
56x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1889.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
56x43
Vurdering