Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
151
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Diriks, Edvard
(1855-1930)
Fra Drøbak
Olje på lerret
70x55
Signert nede t.v.: Diriks
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00