Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Drøbak

Olje på lerret
70x55
Signert nede t.v.: Diriks

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000