Diriks, Edvard(1855-1930)
Nybygg
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Diriks.
påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Nybygg.", også påtegnet samme sted: "25". Fra Drøbaksundet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000