Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Diriks, Edvard (1855-1930)
Nybygg

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Diriks.

påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Nybygg.", også påtegnet samme sted: "25". Fra Drøbaksundet.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000