Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Sittende mannsakt 1925

Kull på papir
43x46
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000