Karsten, Ludvig(1876-1926)
Stående mannsakt 1925
Kull på papir
54x35
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500
Kull på papir
54x35
Vurdering