Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1944
Olje på plate
59x73
Signert og datert oppe t.v.: G. SG -44
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
59x73
Vurdering