Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Holte, Eva Bull(1922-1993)
Min svigermor

Olje på lerret
70x51
Signert nede t.v: Eva Bull Holte

Malt i 1957. Plakett på rammen: "Kultur og Minne Holter, Eva Bull: Min svigermor". Påtegnet med tittel på lapp fra Statens Kunstutstilling på baksiden: "Min svigermor".

Kunstnernes Hus, Oslo 1958, kat.nr. 49 med tittel: "Min svigermor".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00