Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Onsager, Søren (1878-1946)
Snesmelting

Olje på lerret
70x46
Signert nede t.v.: Søren Onsager

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering