Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Hinna, Bernhard (1871-1951)
Utsyn mot Hafrsfjord

Olje på lerret
37x66
Signert nede t.h.: Bernh Hinna.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering