Hinna, Bernhard(1871-1951)
Utsyn mot Hafrsfjord
Olje på lerret
37x66
Signert nede t.h.: Bernh Hinna.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
37x66
Vurdering