Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Dahl, Peer Lorentz (1915-2005)
Ting i atelieret 1977

Olje på lerret
112x138
Signert og datert nede t.h.: Peer Lorentz Dahl 77

Signert på baksiden av lerretet: "Peer Lorentz Dahl". Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000