Baade, Knud(1808-1879)
Landskapsstudie 1838
Olje på papir, oppklebet på papp
26,5x38
Signert og datert nede t.v.: KB. 38. Octbr.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
26,5x38
Vurdering