Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Baade, Knud (1808-1879)
Landskapsstudie 1838

Olje på papir, oppklebet på papp
26,5x38
Signert og datert nede t.v.: KB. 38. Octbr.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering