Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Baade, Knud (1808-1879)
Kystlandskap med folkeliv i måneskinn 1852

Olje på lerret
86x121
Signert og datert nede t.v.: KBaade 1852

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering