Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Holbø, Kristen (1869-1953)
Vårkveld i Lillehammer 1925

Olje på lerret
78x97
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 25.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vaarkveld i Lillehammer".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat.nr. 79.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 30 000