Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Enger, Erling (1899-1990)
Bygate 1943

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000