Hoff, Tor(1925-1976)
Sittende kvinne 1957
Blandingsteknikk på papir, lysmål
60x44
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 1957
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 000
60x44
Vurdering
NOK 5 000