Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Hoff, Tor (1925-1976)
Sittende kvinne som bøyer seg 1957

Blandingsteknikk på papir, lysmål
44x56
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 1957

Vurdering
NOK 5 000