Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Zorn, Anders (1860-1920)
Auguste Rodin 1906

Radering, lysmål
24x18
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1906

Signert med blyant nede t.h.: Zorn
Påtegnet i platen oppe t.h.: Rodin.
ZG 207.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000