Zorn, Anders(1860-1920)
Vått 1911
Radering trykket på tynt beige papir
30x24
Signert og datert i platen nede t.h.: 19 Zorn 11 Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 240.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
30x24
ZG 240.
Vurdering