Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Vått 1911

Radering trykket på tynt beige papir
30x24
Signert og datert i platen nede t.h.: 19 Zorn 11 Signert med blyant nede t.h.: Zorn

ZG 240.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00