Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Rose, Knut (1936-2002)
To figurer 1992

Olje på lerret
96x125
Signert oppe t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1992.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000