Rose, Knut(1936-2002)
To figurer 1992
Olje på lerret
96x125
Signert oppe t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1992.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
96x125
Signert oppe t.h.: Knut Rose
Vurdering