Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Ythjall, Terje (1943-)
Velkommen i det grønne 1984

Olje på lerret
61x100
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Terje Ythjall 1984 T. Ythjall

Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Velkommen".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000