Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fra Hakadal 1951

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: HS 51

Dobbeltsignert, påtegnet med stedsbestemmelse og datert på baksiden av platen: "Henrik (? overstrøket) HS Hakadal 1951 mars Henrik Sørensen".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000