Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Hakadal 1951
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: HS 51
Dobbeltsignert, påtegnet med stedsbestemmelse og datert på baksiden av platen: "Henrik (? overstrøket) HS Hakadal 1951 mars Henrik Sørensen".
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000