Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Fra Åsgårdstrand 1964

Olje på lerret
85x104
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1964

Påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Aasgaardstrand".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000