Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kafeen

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: R Th

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen: "Kafeen i silk Remfabrikken" (?).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000