Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kafeen
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: R Th
Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen: "Kafeen i silk Remfabrikken" (?).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000