Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Løvtrær 1945

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 45

Signert, antagelig stedsbestemt og datert på baksiden av platen: "Rudolph Thygesen Odda 45".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000