Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Løvtrær 1945
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 45
Signert, antagelig stedsbestemt og datert på baksiden av platen: "Rudolph Thygesen Odda 45".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000