Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Krohg, Per (1889-1965)
Hønseslakteren 1927

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: P. Krohg 1927.

Plakett på rammen: "Kultur og Minne Krohg, Per: Gutten og hønen 1927". Påtegnet med tittel på fransk på baksiden, på blindrammen: "Le Tueur de Poulets".

UTSTILT:

19??, kat.nr. 58.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering