Krohg, Per(1889-1965)
To kvinner 1932
Olje på lerret
176x151
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1932
Påtegnet med tittel, men feilaktig datering: "1935" på fire lapper på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00