Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Strøm, Charles W. (1886-1967)
Sommer Telemark 1951

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. h.: Charles W Strøm -51

Påtegnet med tittel på baksidena av blindrammen.

Vurdering