Strøm, Charles W.(1886-1967)
Sommer Telemark 1951
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. h.: Charles W Strøm -51
Påtegnet med tittel på baksidena av blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 4 500