Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Strøm, Charles W.(1886-1967)
Sommer Telemark 1951

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. h.: Charles W Strøm -51

Påtegnet med tittel på baksidena av blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 4 500