Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Strand, Svein(1934-2020)
Kystlandskap med hus

Olje på plate
32x25
Signert nede t. v.: S. Strand

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 5 000