Jørgensen, Knut(1937-1991)
Figurer i landskap1978
Fargelitografi, lysmål
50x44
Signert og datert nede t. h.: Knut Jørgensen 1978
Nummerert nede t. v.: 98/100.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 5 500
Fargelitografi, lysmål
50x44
Nummerert nede t. v.: 98/100.
Vurdering
NOK 3 000